Guildford 10km 16.3.14
Overall Results - www.identisports.co.uk
Rank Bib. Name Club Gender Time Transponder Time
1 173 Steve Newcastle Avon Valley Runners Men 38:24 38:22.6
2 180 Tom Frost Liss Runners Men 39:28 39:23.7
3 186 Mark Rose Men 39:53 39:50.1
4 142 Jonathan Payne Windle Valley Runners Men 40:03 40:02.2
5 164 Phil Gall SLH Men 40:46 40:45.6
6 107 Aziouz Lammali Men 43:34 43:33.4
7 187 Simon Crabbe Men 43:43 43:41.2
8 146 King James Diggens Men 45:06 45:04.5
9 103 Alex Holland Men 45:45 45:43.6
10 102 Alan Clarke WORTHING & DISTRICT HARRIERS Men 46:00 45:58.1
11 137 Jamie Martin Men 47:36 47:34.5
12 175 Stuart Harria Men 47:59 47:56.0
13 112 Daniel Ransom Men 48:36 48:34.1
14 106 Anthony Whyte Men 49:01 48:57.6
15 161 Peter Croaa Men 49:23 49:19.5
16 163 Peter Robert John Wiggins Winchester & District A.C Men 49:28 49:23.6
17 121 DUNSTAN CREAVALLE Men 50:11 50:09.9
18 172 Sharon Shearer Sandhurst Joggers Women 50:16 50:12.9
19 135 Jamie Felstead Men 50:28 50:22.3
20 101 Adrian Keeble Men 51:07 51:03.6
21 113 Darren Baker Men 51:30 51:28.0
22 185 Andrew Paulson Men 52:14 52:11.8
23 152 Mark Travers Men 52:47 52:45.8
24 184 Yota Wada Men 55:47 55:45.1
25 154 Melody Felstead Women 56:23 56:17.0
26 126 George Bennett Men 56:59 56:54.9
27 149 Lisa Mallett Women 57:26 57:24.4
28 125 Gemma Smyth Women 59:25 59:22.4
29 179 Tessie Belton Women 59:33 59:28.4
30 178 Teresa Harber Women 59:34 59:29.8
31 139 Joe Kilner Men 1h00:18 1h00:16.1
32 150 Lucille Chitty Women 1h01:08 1h01:04.0
33 151 Lucy Holland Women 1h01:24 1h01:21.5
34 116 David Price Men 1h01:49 1h01:43.9
35 170 Rosanna Kuit Women 1h02:43 1h02:37.9
36 166 Raymond Smyth Men 1h03:08 1h03:06.1
37 111 Claire Rapley Women 1h03:31 1h03:27.3
38 177 Stuart John Eastmond Men 1h04:15 1h04:10.7
39 156 Monica Burbidge Sandhurst Joggers Women 1h06:22 1h06:17.3
40 160 Oliver Rowlands Men 1h09:37 1h09:30.5
41 109 Chris Nower Robert Wilson Foundation Men 1h11:47 1h11:42.8
42 183 Victoria Conlan Women 1h22:40 1h22:33.7
43 120 Diana Conlan Women 1h22:40 1h22:34.3